لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید:

1. قوانین استفاده: استفاده از سایت نوبت دهی آنلاین سلامتی یاب به معنای پذیرش و رعایت قوانین و مقررات مرتبط است. همچنین، کاربران محترم باید موافقت خود را با این قوانین اعلام کنند.

2. اطلاعات شخصی:  هدف از جمع‌آوری اطلاعات شخصی کاربران، صرفاً برای ارائه خدمات نوبت دهی این سایت است و این اطلاعات محرمانه و مطابق با قوانین حریم خصوصی استفاده خواهند شد.

3. دقت و صحت اطلاعات:  کاربران باید اطلاعات شخصی و پزشکی خود را به درستی و با دقت وارد کنند. همچنین، باید هرگونه تغییر در اطلاعات خود را به سایت اعلام کنید.

4. مسئولیت‌ها و محدودیت‌ها:  سایت نوبت دهی آنلاین سلامتی یاب تنها واسطه‌ای بین کاربران و پزشکان است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدمات پزشکی ارائه شده توسط پزشکان ندارد. همچنین،  در صورت وقوع هرگونه مشکل یا خسارت در نتیجه استفاده از سایت، سایت سلامتی یاب مسئولیتی نخواهد داشت.

5. لغو و تغییر نوبت:  کاربران می‌توانند نوبت خود را لغو یا تغییر دهند، اما باید این عمل را در زمان مشخصی قبل از نوبت انجام دهندو به تایید پزشک برسد. همچنین،زمان نوبت به منظور حضور در مطب میباشد نه ویزیت بیمار.

6. محدودیت مسئولیت: هرگونه استفاده از اطلاعات موجود در سایت و تصمیم‌گیری بر اساس آن بر عهده کاربران است و نباید به عنوان مشاوره پزشکی تلقی شود. توصیه میکنیم که کاربران در صورت نیاز به مشاوره پزشکی، با پزشک خود تماس بگیرند.

7. حقوق مالکیت فکری:  سایت، تمامی حقوق مالکیت فکری مرتبط با خدمات نوبت دهی آنلاین را محفوظ می‌دارد و استفاده از محتوا و عناصر سایت بدون اجازه صریح ممنوع است.

8. تغییرات در سایت:  سایت نوبت دهی آنلاین سلامتی یاب حق دارد قوانین و شرایط استفاده را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. توصیه میکنیم که کاربران به صورت دوره‌ای قوانین و شرایط استفاده را مرور کنند.

9. قوانین : چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، سلامتی یاب فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش نارضایتی کاربران نسبت به آگهی خدمات پزشکی بیشتر از ۵ مورد باشد، سلامتی یاب به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در هر دو فرض ذکر شده سلامتی یاب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان (پزشکان و یا ...) با ثبت آگهی خود در سلامتی یاب تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند، نخواهد بود:

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه
استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و موارد مشابه
هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی خدمات و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند.
استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش)، لازم به ذکر است که استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد.
هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد.
هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه)
هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و سلامتی یاب در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

10. تماس با ما: اطلاعات تماس در سایت  سلامتی یاب درج شده تا کاربران در صورت داشتن سوالات یا ابهامات، بتوانند با ما تماس بگیرند.